Premijer Liga BiH M 21/22

Premijer Liga BiH M 21/22

select
Premijer Liga BiH 21/22 Premijer Liga Muskarci 21/22 Matches

1.KOLO

09/10/2021 - 16:00

Magnet-JU Gimnazija

09/10/2021 - 16:00

09/10/2021 - 16:00

MOK Jedinstvo

2 - 3

OK Borac

Vidović Dijana
Čeliković Armin

09/10/2021 - 16:00

2 - 3

MOK Jedinstvo

OK Borac

09/10/2021 - 19:00

Magnet-JU Gimnazija

09/10/2021 - 19:00

09/10/2021 - 19:00

OK Mladost Brčko

3 - 0

OK Bosna Sarajevo

Begović Edin
Osmić Muris

09/10/2021 - 19:00

3 - 0

OK Mladost Brčko

OK Bosna Sarajevo

09/10/2021 - 19:00

SD Jovo Đurić

09/10/2021 - 19:00

09/10/2021 - 19:00

OK Ljubinje Bankom

3 - 0

OK Gradina Herceg

Kološ Adnan
Kuzmanović Slaviša

09/10/2021 - 19:00

3 - 0

OK Ljubinje Bankom

OK Gradina Herceg

09/10/2021 - 19:00

MSŠ Kalesija

09/10/2021 - 19:00

09/10/2021 - 19:00

OK Bosna Kalesija

1 - 3

OK Radnik

Bašić Mirza
Ovuka Siniša

09/10/2021 - 19:00

1 - 3

OK Bosna Kalesija

OK Radnik

10/10/2021 - 16:00

SD KSC Kakanj

10/10/2021 - 16:00

10/10/2021 - 16:00

OK Kakanj 78

3 - 2

HOK Domaljevac

Kozić Nikola
Mujkić Armin

10/10/2021 - 16:00

3 - 2

OK Kakanj 78

HOK Domaljevac



2.KOLO

16/10/2021 - 16:00

Gradska Dvorana Filip Visnjic

16/10/2021 - 16:00

16/10/2021 - 16:00

OK Radnik

2 - 3

OK Kakanj 78

Čolić Miroslav
Osmić Muris

16/10/2021 - 16:00

2 - 3

OK Radnik

OK Kakanj 78

16/10/2021 - 17:00

JU SRC Srebrenik

16/10/2021 - 17:00

16/10/2021 - 17:00

OK Gradina Herceg

3 - 1

OK Bosna Kalesija

Abadžija Adnan
Vidović Dijana

16/10/2021 - 17:00

3 - 1

OK Gradina Herceg

OK Bosna Kalesija

16/10/2021 - 18:00

KSC Skenderija

16/10/2021 - 18:00

16/10/2021 - 18:00

OK Bosna Sarajevo

1 - 3

OK Ljubinje Bankom

Ovuka Siniša
Husejnović Jasmin

16/10/2021 - 18:00

1 - 3

OK Bosna Sarajevo

OK Ljubinje Bankom

16/10/2021 - 20:00

SD Centar

16/10/2021 - 20:00

16/10/2021 - 20:00

OK Borac

3 - 1

HOK Domaljevac

Muslić Almir
Ilić Miodrag

16/10/2021 - 20:00

3 - 1

OK Borac

HOK Domaljevac

17/10/2021 - 16:00

Magnet-JU Gimnazija

17/10/2021 - 16:00

17/10/2021 - 16:00

MOK Jedinstvo

0 - 3

OK Mladost Brčko

Lolić Admir
Husejnović Jasmin

17/10/2021 - 16:00

0 - 3

MOK Jedinstvo

OK Mladost Brčko



3.KOLO

23/10/2021 - 16:00

Magnet-JU Gimnazija

23/10/2021 - 16:00

23/10/2021 - 16:00

OK Mladost Brčko

3 - 0

OK Borac

Osmić Muris
Čoloman Belmina

23/10/2021 - 16:00

3 - 0

OK Mladost Brčko

OK Borac

23/10/2021 - 18:00

Školski centar Fra. Martina Nedića

23/10/2021 - 18:00

23/10/2021 - 18:00

HOK Domaljevac

0 - 3

OK Radnik

Vidović Dijana
Bašić Mirza

23/10/2021 - 18:00

0 - 3

HOK Domaljevac

OK Radnik

23/10/2021 - 19:00

SD Jovo Đurić

23/10/2021 - 19:00

23/10/2021 - 19:00

OK Ljubinje Bankom

2 - 3

MOK Jedinstvo

Husejnović Jasmin
Jakiša Zdravko

23/10/2021 - 19:00

2 - 3

OK Ljubinje Bankom

MOK Jedinstvo

23/10/2021 - 19:00

MSŠ Kalesija

23/10/2021 - 19:00

23/10/2021 - 19:00

OK Bosna Kalesija

0 - 3

OK Bosna Sarajevo

Nikolić Milan
Abadžija Adnan

23/10/2021 - 19:00

0 - 3

OK Bosna Kalesija

OK Bosna Sarajevo

23/10/2021 - 19:00

SD KSC Kakanj

23/10/2021 - 19:00

23/10/2021 - 19:00

OK Kakanj 78

3 - 0

OK Gradina Herceg

Mujkić Armin
Smolić Davor

23/10/2021 - 19:00

3 - 0

OK Kakanj 78

OK Gradina Herceg



4.KOLO

29/10/2021 - 19:00

Javna ustanova sportski centar BORIK

29/10/2021 - 19:00

29/10/2021 - 19:00

OK Borac

3 - 2

OK Radnik

Kološ Adnan
Nikolić Milan

29/10/2021 - 19:00

3 - 2

OK Borac

OK Radnik

29/10/2021 - 19:00

SD Goran Čengić

29/10/2021 - 19:00

29/10/2021 - 19:00

OK Bosna Sarajevo

0 - 3

OK Kakanj 78

Kuzmanović Slaviša
Jakiša Zdravko

29/10/2021 - 19:00

0 - 3

OK Bosna Sarajevo

OK Kakanj 78

30/10/2021 - 16:00

Magnet-JU Gimnazija

30/10/2021 - 16:00

30/10/2021 - 16:00

OK Mladost Brčko

3 - 2

OK Ljubinje Bankom

Cvijanović Srđan
Čeliković Armin

30/10/2021 - 16:00

3 - 2

OK Mladost Brčko

OK Ljubinje Bankom

30/10/2021 - 18:00

JU SRC Srebrenik

30/10/2021 - 18:00

30/10/2021 - 18:00

OK Gradina Herceg

0 - 3

HOK Domaljevac

Lolić Admir
Ristivojević Kuzmanović Jelena

30/10/2021 - 18:00

0 - 3

OK Gradina Herceg

HOK Domaljevac

30/10/2021 - 19:00

Magnet-JU Gimnazija

30/10/2021 - 19:00

30/10/2021 - 19:00

MOK Jedinstvo

3 - 1

OK Bosna Kalesija

Ovuka Siniša
Mujkić Armin

30/10/2021 - 19:00

3 - 1

MOK Jedinstvo

OK Bosna Kalesija



5.KOLO

02/11/2021 - 19:00

Gradska Dvorana Filip Visnjic

02/11/2021 - 19:00

02/11/2021 - 19:00

OK Radnik

3 - 0

OK Gradina Herceg

Smolić Davor
Osmić Muris

02/11/2021 - 19:00

3 - 0

OK Radnik

OK Gradina Herceg

03/11/2021 - 17:00

Školski centar Fra. Martina Nedića

03/11/2021 - 17:00

03/11/2021 - 17:00

HOK Domaljevac

3 - 2

OK Bosna Sarajevo

Smolić Davor
Ristivojević Kuzmanović Jelena

03/11/2021 - 17:00

3 - 2

HOK Domaljevac

OK Bosna Sarajevo

03/11/2021 - 18:00

SD KSC Kakanj

03/11/2021 - 18:00

03/11/2021 - 18:00

OK Kakanj 78

3 - 1

MOK Jedinstvo

Osmić Muris
Bašić Mirza

03/11/2021 - 18:00

3 - 1

OK Kakanj 78

MOK Jedinstvo

03/11/2021 - 19:00

SD Jovo Đurić

03/11/2021 - 19:00

03/11/2021 - 19:00

OK Ljubinje Bankom

1 - 3

OK Borac

Husejnović Jasmin
Jakiša Zdravko

03/11/2021 - 19:00

1 - 3

OK Ljubinje Bankom

OK Borac

03/11/2021 - 19:00

MSŠ Kalesija

03/11/2021 - 19:00

03/11/2021 - 19:00

OK Bosna Kalesija

0 - 3

OK Mladost Brčko

Čoloman Belmina
Čolić Miroslav

03/11/2021 - 19:00

0 - 3

OK Bosna Kalesija

OK Mladost Brčko



6.KOLO

05/11/2021 - 19:00

Javna ustanova sportski centar BORIK

05/11/2021 - 19:00

05/11/2021 - 19:00

OK Borac

3 - 0

OK Gradina Herceg

Pecikoza Predrag
Mujkić Armin

05/11/2021 - 19:00

3 - 0

OK Borac

OK Gradina Herceg

06/11/2021 - 16:00

Magnet-JU Gimnazija

06/11/2021 - 16:00

06/11/2021 - 16:00

MOK Jedinstvo

2 - 3

HOK Domaljevac

Smolić Davor
Ovuka Siniša

06/11/2021 - 16:00

2 - 3

MOK Jedinstvo

HOK Domaljevac

06/11/2021 - 18:00

KSC Skenderija

06/11/2021 - 18:00

06/11/2021 - 18:00

OK Bosna Sarajevo

1 - 3

OK Radnik

Kozić Nikola
Begović Edin

06/11/2021 - 18:00

1 - 3

OK Bosna Sarajevo

OK Radnik

06/11/2021 - 19:00

Magnet-JU Gimnazija

06/11/2021 - 19:00

06/11/2021 - 19:00

OK Mladost Brčko

3 - 2

OK Kakanj 78

Husejnović Jasmin
Kuzmanović Slaviša

06/11/2021 - 19:00

3 - 2

OK Mladost Brčko

OK Kakanj 78

06/11/2021 - 19:00

SD Jovo Đurić

06/11/2021 - 19:00

06/11/2021 - 19:00

OK Ljubinje Bankom

3 - 0

OK Bosna Kalesija

Pantelić-Babić Kristina
Abadžija Adnan

06/11/2021 - 19:00

3 - 0

OK Ljubinje Bankom

OK Bosna Kalesija



7.KOLO

12/11/2021 - 19:00

MSŠ Kalesija

12/11/2021 - 19:00

12/11/2021 - 19:00

OK Bosna Kalesija

0 - 3

OK Borac

Lolić Admir
Bašić Mirza

12/11/2021 - 19:00

0 - 3

OK Bosna Kalesija

OK Borac

13/11/2021 - 18:00

Školski centar Fra. Martina Nedića

13/11/2021 - 18:00

13/11/2021 - 18:00

HOK Domaljevac

3 - 1

OK Mladost Brčko

Cvijanović Srđan
Čolić Miroslav

13/11/2021 - 18:00

3 - 1

HOK Domaljevac

OK Mladost Brčko

13/11/2021 - 18:00

JU SRC Srebrenik

13/11/2021 - 18:00

13/11/2021 - 18:00

OK Gradina Herceg

2 - 3

OK Bosna Sarajevo

Vidović Dijana
Čoloman Belmina

13/11/2021 - 18:00

2 - 3

OK Gradina Herceg

OK Bosna Sarajevo

13/11/2021 - 18:30

Gradska Dvorana Filip Visnjic

13/11/2021 - 18:30

13/11/2021 - 18:30

OK Radnik

3 - 1

MOK Jedinstvo

Mujkić Armin
Pantelić-Babić Kristina

13/11/2021 - 18:30

3 - 1

OK Radnik

MOK Jedinstvo

14/11/2021 - 15:30

SD KSC Kakanj

14/11/2021 - 15:30

14/11/2021 - 15:30

OK Kakanj 78

3 - 0

OK Ljubinje Bankom

Pecikoza Predrag
Begović Edin

14/11/2021 - 15:30

3 - 0

OK Kakanj 78

OK Ljubinje Bankom



8.KOLO

17/11/2021 - 19:00

Javna ustanova sportski centar BORIK

17/11/2021 - 19:00

17/11/2021 - 19:00

OK Borac

3 - 0

OK Bosna Sarajevo

Smolić Davor
Muslić Almir

17/11/2021 - 19:00

3 - 0

OK Borac

OK Bosna Sarajevo

17/11/2021 - 19:00

SD Jovo Đurić

17/11/2021 - 19:00

17/11/2021 - 19:00

OK Ljubinje Bankom

0 - 3

HOK Domaljevac

Abadžija Adnan
Pecikoza Predrag

17/11/2021 - 19:00

0 - 3

OK Ljubinje Bankom

HOK Domaljevac

17/11/2021 - 19:00

MSŠ Kalesija

17/11/2021 - 19:00

17/11/2021 - 19:00

OK Bosna Kalesija

0 - 3

OK Kakanj 78

Kuzmanović Slaviša
Nikolić Milan

17/11/2021 - 19:00

0 - 3

OK Bosna Kalesija

OK Kakanj 78

24/11/2021 - 17:00

Magnet-JU Gimnazija

24/11/2021 - 17:00

24/11/2021 - 17:00

OK Mladost Brčko

3 - 1

OK Radnik

Kološ Adnan
Čoloman Belmina

24/11/2021 - 17:00

3 - 1

OK Mladost Brčko

OK Radnik

24/11/2021 - 20:00

Magnet-JU Gimnazija

24/11/2021 - 20:00

24/11/2021 - 20:00

MOK Jedinstvo

1 - 3

OK Gradina Herceg

Vidović Dijana
Begović Edin

24/11/2021 - 20:00

1 - 3

MOK Jedinstvo

OK Gradina Herceg



9.KOLO

27/11/2021 - 16:00

Gradska Dvorana Filip Visnjic

27/11/2021 - 16:00

27/11/2021 - 16:00

OK Radnik

3 - 0

OK Ljubinje Bankom

Pecikoza Predrag
Husejnović Jasmin

27/11/2021 - 16:00

3 - 0

OK Radnik

OK Ljubinje Bankom

27/11/2021 - 17:00

Školski centar Fra. Martina Nedića

27/11/2021 - 17:00

27/11/2021 - 17:00

HOK Domaljevac

3 - 0

OK Bosna Kalesija

Čoloman Belmina
Kuzmanović Slaviša

27/11/2021 - 17:00

3 - 0

HOK Domaljevac

OK Bosna Kalesija

27/11/2021 - 18:00

JU SRC Srebrenik

27/11/2021 - 18:00

27/11/2021 - 18:00

OK Gradina Herceg

0 - 3

OK Mladost Brčko

Osmić Muris
Ristivojević Kuzmanović Jelena

27/11/2021 - 18:00

0 - 3

OK Gradina Herceg

OK Mladost Brčko

27/11/2021 - 18:00

KSC Skenderija

27/11/2021 - 18:00

27/11/2021 - 18:00

OK Bosna Sarajevo

1 - 3

MOK Jedinstvo

Lolić Admir
Ovuka Siniša

27/11/2021 - 18:00

1 - 3

OK Bosna Sarajevo

MOK Jedinstvo

27/11/2021 - 19:00

SD KSC Kakanj

27/11/2021 - 19:00

27/11/2021 - 19:00

OK Kakanj 78

0 - 3

OK Borac

Jakiša Zdravko
Čolić Miroslav

27/11/2021 - 19:00

0 - 3

OK Kakanj 78

OK Borac



10.KOLO

03/12/2021 - 19:00

SD Centar

03/12/2021 - 19:00

03/12/2021 - 19:00

OK Borac

3 - 0

MOK Jedinstvo

Kozić Nikola
Husejnović Jasmin

03/12/2021 - 19:00

3 - 0

OK Borac

MOK Jedinstvo