Premijer Liga OSBiH - Žene


  • 03/12/2022 - 14:00

    UOK Banja Luka Volej

    ŽOK Igman

    3 - 1

    25/14  15/25  25/18  25/17

  • 03/12/2022 - 17:00

    OK Goražde

    SOK Mostar

    3 - 0

    25/21  25/13  28/26

  • 03/12/2022 - 17:00

    OK Kula Gradačac

    ŽOK Borac

    3 - 1

    25/16  27/29  25/12  25/20

  • 03/12/2022 - 18:00

    ŽOK Gacko

    OK Sloboda

    3 - 2

    25/11  23/25  25/27  25/20  15/9

  • 03/12/2022 - 18:00

    ŽOK Bimal Jedinstvo

    ŽOK Jahorina

    3 - 0

    25/22  25/11  25/17

  • 06/12/2022 - 19:00

    UOK Banja Luka Volej

    ŽOK Borac

    3 - 0

    25/16  25/18  25/11

  • 07/12/2022 - 18:00

    SOK Mostar

    ŽOK Igman

    0 - 3

    22/25  14/25  8/25

  • 07/12/2022 - 18:00

    ŽOK Bimal Jedinstvo

    OK Sloboda

    3 - 0

    25/7  25/16  25/23

  • 07/12/2022 - 18:00

    ŽOK Gacko

    OK Goražde

    3 - 0

    25/16  25/22  25/21

  • 07/12/2022 - 19:00

    OK Kula Gradačac

    ŽOK Jahorina

    3 - 1

    25/15  25/21  23/25  25/15

  • 16:00 

    ŽOK Borac

    ŽOK Igman

  • 10/12/2022 - 18:00

    ŽOK Jahorina

    UOK Banja Luka Volej

  • 10/12/2022 - 18:00

    ŽOK Gacko

    SOK Mostar

  • 10/12/2022 - 19:00

    OK Goražde

    ŽOK Bimal Jedinstvo

  • 10/12/2022 - 19:00

    OK Sloboda

    OK Kula Gradačac

    
03/12/2022 - 14:00

UOK Banja Luka Volej

ŽOK Igman

3 - 1

25/14  15/25  25/18  25/17

03/12/2022 - 17:00

OK Goražde

SOK Mostar

3 - 0

25/21  25/13  28/26

03/12/2022 - 17:00

OK Kula Gradačac

ŽOK Borac

3 - 1

25/16  27/29  25/12  25/20

03/12/2022 - 18:00

ŽOK Gacko

OK Sloboda

3 - 2

25/11  23/25  25/27  25/20  15/9

03/12/2022 - 18:00

ŽOK Bimal Jedinstvo

ŽOK Jahorina

3 - 0

25/22  25/11  25/17

06/12/2022 - 19:00

UOK Banja Luka Volej

ŽOK Borac

3 - 0

25/16  25/18  25/11

07/12/2022 - 18:00

SOK Mostar

ŽOK Igman

0 - 3

22/25  14/25  8/25

07/12/2022 - 18:00

ŽOK Bimal Jedinstvo

OK Sloboda

3 - 0

25/7  25/16  25/23

07/12/2022 - 18:00

ŽOK Gacko

OK Goražde

3 - 0

25/16  25/22  25/21

07/12/2022 - 19:00

OK Kula Gradačac

ŽOK Jahorina

3 - 1

25/15  25/21  23/25  25/15

16:00 

ŽOK Borac

ŽOK Igman

10/12/2022 - 18:00

ŽOK Jahorina

UOK Banja Luka Volej

10/12/2022 - 18:00

ŽOK Gacko

SOK Mostar

10/12/2022 - 19:00

OK Goražde

ŽOK Bimal Jedinstvo

10/12/2022 - 19:00

OK Sloboda

OK Kula Gradačac

best scorer(points / sets)

#4

DuškaKenjalo 5.03(151/30)

#7

NatašaPavlović 4.41(128/29)

#3

JovanaBiberdžić 3.91(133/34)

#9

SonjaVujnić 3.82(107/28)

#12

TamaraĆEŠIĆ 3.61(112/31)

best server(serve ace / sets)

#2

AnaLažetić 2(2/1)

#18

MilicaPopović 1.33(4/3)

#8

IsidoraVuković 1.29(9/7)

#7

IvanaŠantić 1(1/1)

#9

SanjaVojnović 0.89(25/28)

best blocker(winning blocks / sets)

#14

MerimaHadžić 0.8(24/30)

#13

AnaGajić 0.75(24/32)

#16

IlijanaKojić 0.71(24/34)

#11

Ela Klopić 0.67(24/36)

#6

TijanaAdžić 0.65(13/20)

best blocker(winning blocks)

#13

AnaGajić 24

#16

IlijanaKojić 24

#11

Ela Klopić 24

#1

AnaTerzić 20

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#25

TeodoraJanjušović 81%(17/21)

#9

KatarinaPopović 80%(78/97)

#3

DejanaTovarišić 77%(92/119)

#12

MelihaMusić 74%(63/85)

#14

IvanaRadović 72%(113/156)

attack - excellent %spike point / all spikes

#16

TeodoraRakočević 73%(16/22)

#11

JovanaKovačević 55%(32/58)

#3

MarijaČurak 49%(86/176)

#7

NatašaPavlović 48%(110/228)

#12

AmraMANDŽUKIĆ 48%(87/182)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kenjalo D.
(ŽOK Bimal Jedinstvo)
MIDDLE B. 2  
Lipovac Z.
(OK Kula Gradačac)
SPIKER 1  
Biberdžić J.
(ŽOK Bimal Jedinstvo)

SPIKER 2  
Jegdić S.
(ŽOK Jahorina)
MIDDLE B. 1  
Rakočević T.
(UOK Banja Luka Volej)
SETTER 1  
Todorović H.
(JAH)
LIBERO 1  
Janković M.
(OK Sloboda )

Standing

Standing

PLOSBIH

Premijer Liga 2022/23 - Žene Premijer Liga OSBiH - Žene Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

ŽOK Bimal Jedinstvo

27

10

9

1

28

6

814

630

6

3

0

0

1

0

4.67

1.292

-

ŽOK Gacko

25

10

9

1

27

8

839

644

6

1

2

0

0

1

3.38

1.303

-

UOK Banja Luka Volej

24

10

8

2

24

8

760

624

6

2

0

0

0

2

3.00

1.218

-

OK Goražde

19

10

6

4

20

17

834

784

1

5

0

1

0

3

1.18

1.064

-

ŽOK Igman

16

10

5

5

20

16

780

726

4

1

0

1

3

1

1.25

1.074

-

OK Sloboda

13

10

4

6

17

19

777

812

3

1

0

1

3

2

0.89

0.957

-

SOK Mostar

11

10

4

6

13

21

698

784

2

1

1

0

1

5

0.62

0.890

-

OK Kula Gradačac

8

10

3

7

11

25

712

826

0

2

1

0

2

5

0.44

0.862

-

ŽOK Jahorina

4

10

1

9

8

27

647

841

1

0

0

1

3

5

0.30

0.769

-

ŽOK Borac

3

10

1

9

7

28

654

844

0

1

0

0

4

5

0.25

0.775

-




Premijer Liga 2022/23 - Žene Premijer Liga OSBiH - Žene Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Premijer Liga 2022/23 - Žene

Guest Team

OK Gora

OK Kula

OK Slob

SOK Mos

UOK Ban

ŽOK Bim

ŽOK Bor

ŽOK Gac

ŽOK Igm

ŽOK Jah

Home Team

OK Goražde (OK Gora)

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 1

3 - 1

OK Kula Gradačac (OK Kula)

1 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 1

OK Sloboda (OK Slob)

1 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

SOK Mostar (SOK Mos)

3 - 0

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

UOK Banja Luka Volej (UOK Ban)

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

ŽOK Bimal Jedinstvo (ŽOK Bim)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

ŽOK Borac (ŽOK Bor)

1 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 1

ŽOK Gacko (ŽOK Gac)

3 - 0

3 - 2

0 - 3

3 - 1

3 - 0

ŽOK Igman (ŽOK Igm)

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 0

0 - 3

ŽOK Jahorina (ŽOK Jah)

2 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kenjalo D.
(ŽOK Bimal Jedinstvo)
MIDDLE B. 2  
Lipovac Z.
(OK Kula Gradačac)
SPIKER 1  
Biberdžić J.
(ŽOK Bimal Jedinstvo)

SPIKER 2  
Jegdić S.
(ŽOK Jahorina)
MIDDLE B. 1  
Rakočević T.
(UOK Banja Luka Volej)
SETTER 1  
Todorović H.
(JAH)
LIBERO 1  
Janković M.
(OK Sloboda )

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kenjalo D.
(ŽOK Bimal Jedinstvo)
MIDDLE B. 2  
Lipovac Z.
(OK Kula Gradačac)
SPIKER 1  
Biberdžić J.
(ŽOK Bimal Jedinstvo)

SPIKER 2  
Jegdić S.
(ŽOK Jahorina)
MIDDLE B. 1  
Rakočević T.
(UOK Banja Luka Volej)
SETTER 1  
Todorović H.
(JAH)
LIBERO 1  
Janković M.
(OK Sloboda )