Premijer Liga OSBiH - Žene

Premijer Liga OSBiH - Žene

select
Premijer Liga 2022/23 - Žene Premijer Liga OSBiH - Žene Matches

1.KOLO

07/10/2022 - 17:30

Sportska dvorana Mirsad Hurić

07/10/2022 - 17:30

07/10/2022 - 17:30

OK Goražde

2 - 3

ŽOK Gacko

Kološ Adnan
Ilić Miodrag

07/10/2022 - 17:30

2 - 3

OK Goražde

ŽOK Gacko

07/10/2022 - 19:00

SD Centar

07/10/2022 - 19:00

07/10/2022 - 19:00

ŽOK Borac

1 - 3

UOK Banja Luka Volej

Vidović Dijana
Muslić Almir

07/10/2022 - 19:00

1 - 3

ŽOK Borac

UOK Banja Luka Volej

08/10/2022 - 17:00

SKPC Mejdan

08/10/2022 - 17:00

08/10/2022 - 17:00

OK Sloboda

0 - 3

ŽOK Bimal Jedinstvo

Osmić Muris
Vukajlović Željko

08/10/2022 - 17:00

0 - 3

OK Sloboda

ŽOK Bimal Jedinstvo

08/10/2022 - 18:00

SPC Peki

08/10/2022 - 18:00

08/10/2022 - 18:00

ŽOK Jahorina

2 - 3

OK Kula Gradačac

Cvijanović Srđan
Mujkić Medin

08/10/2022 - 18:00

2 - 3

ŽOK Jahorina

OK Kula Gradačac

08/10/2022 - 19:00

KSC Sabit Hadžić Ilidža

08/10/2022 - 19:00

08/10/2022 - 19:00

ŽOK Igman

2 - 3

SOK Mostar

Mujkić Armin
Kozić Nikola

08/10/2022 - 19:00

2 - 3

ŽOK Igman

SOK Mostar



2.KOLO

14/10/2022 - 17:00

Javna ustanova sportski centar BORIK

14/10/2022 - 17:00

14/10/2022 - 17:00

UOK Banja Luka Volej

3 - 0

ŽOK Jahorina

Hasanić Šefka
Vidović Dijana

14/10/2022 - 17:00

3 - 0

UOK Banja Luka Volej

ŽOK Jahorina

14/10/2022 - 19:00

Magnet-JU Gimnazija

14/10/2022 - 19:00

14/10/2022 - 19:00

ŽOK Bimal Jedinstvo

3 - 0

OK Goražde

Turanjanin Jovica
Osmić Muris

14/10/2022 - 19:00

3 - 0

ŽOK Bimal Jedinstvo

OK Goražde

15/10/2022 - 14:30

KSC Sabit Hadžić Ilidža

15/10/2022 - 14:30

15/10/2022 - 14:30

ŽOK Igman

3 - 0

ŽOK Borac

Nikolić Milan
Kološ Adnan

15/10/2022 - 14:30

3 - 0

ŽOK Igman

ŽOK Borac

15/10/2022 - 18:00

SD Bijeli Brijeg

15/10/2022 - 18:00

15/10/2022 - 18:00

SOK Mostar

0 - 3

ŽOK Gacko

Pecikoza Predrag
Abadžija Adnan

15/10/2022 - 18:00

0 - 3

SOK Mostar

ŽOK Gacko

15/10/2022 - 19:00

Gradačački Sajam

15/10/2022 - 19:00

15/10/2022 - 19:00

OK Kula Gradačac

1 - 3

OK Sloboda

Smolić Davor
Kuzmanović Slaviša

15/10/2022 - 19:00

1 - 3

OK Kula Gradačac

OK Sloboda



3.KOLO

21/10/2022 - 19:00

SKPC Mejdan

21/10/2022 - 19:00

21/10/2022 - 19:00

OK Sloboda

3 - 0

UOK Banja Luka Volej

Nikolić Milan
Muslić Almir

21/10/2022 - 19:00

3 - 0

OK Sloboda

UOK Banja Luka Volej

22/10/2022 - 16:00

Javna ustanova sportski centar BORIK

22/10/2022 - 16:00

22/10/2022 - 16:00

ŽOK Borac

0 - 3

SOK Mostar

Begović Edin
Pecikoza Predrag

22/10/2022 - 16:00

0 - 3

ŽOK Borac

SOK Mostar

22/10/2022 - 18:00

SPC Peki

22/10/2022 - 18:00

22/10/2022 - 18:00

ŽOK Jahorina

0 - 3

ŽOK Igman

Kuzmanović Slaviša
Hasanić Šefka

22/10/2022 - 18:00

0 - 3

ŽOK Jahorina

ŽOK Igman

22/10/2022 - 19:30

Sportska dvorana Mirsad Hurić

22/10/2022 - 19:30

22/10/2022 - 19:30

OK Goražde

3 - 1

OK Kula Gradačac

Abadžija Adnan
Mujkić Armin

22/10/2022 - 19:30

3 - 1

OK Goražde

OK Kula Gradačac

27/10/2022 - 18:00

JU KSC Gacko

27/10/2022 - 18:00

27/10/2022 - 18:00

ŽOK Gacko

3 - 1

ŽOK Bimal Jedinstvo

Kološ Adnan
Kozić Nikola

27/10/2022 - 18:00

3 - 1

ŽOK Gacko

ŽOK Bimal Jedinstvo



4.KOLO

28/10/2022 - 17:30

Javna ustanova sportski centar BORIK

28/10/2022 - 17:30

28/10/2022 - 17:30

UOK Banja Luka Volej

3 - 0

OK Goražde

Osmić Muris
Smolić Davor

28/10/2022 - 17:30

3 - 0

UOK Banja Luka Volej

OK Goražde

28/10/2022 - 18:00

SD Bijeli Brijeg

28/10/2022 - 18:00

28/10/2022 - 18:00

SOK Mostar

1 - 3

ŽOK Bimal Jedinstvo

Kozić Nikola
Begović Edin

28/10/2022 - 18:00

1 - 3

SOK Mostar

ŽOK Bimal Jedinstvo

29/10/2022 - 19:00

Gradačački Sajam

29/10/2022 - 19:00

29/10/2022 - 19:00

OK Kula Gradačac

0 - 3

ŽOK Gacko

Muslić Almir
Cvijanović Srđan

29/10/2022 - 19:00

0 - 3

OK Kula Gradačac

ŽOK Gacko

29/10/2022 - 19:00

KSC Sabit Hadžić Ilidža

29/10/2022 - 19:00

29/10/2022 - 19:00

ŽOK Igman

3 - 1

OK Sloboda

Kološ Adnan
Mujkić Medin

29/10/2022 - 19:00

3 - 1

ŽOK Igman

OK Sloboda

29/10/2022 - 19:30

Javna ustanova sportski centar BORIK

29/10/2022 - 19:30

29/10/2022 - 19:30

ŽOK Borac

3 - 1

ŽOK Jahorina

Čolić Miroslav
Hasanić Šefka

29/10/2022 - 19:30

3 - 1

ŽOK Borac

ŽOK Jahorina



5.KOLO

01/11/2022 - 19:00

Magnet-JU Gimnazija

01/11/2022 - 19:00

01/11/2022 - 19:00

ŽOK Bimal Jedinstvo

3 - 0

OK Kula Gradačac

Vukajlović Željko
Lolić Admir

01/11/2022 - 19:00

3 - 0

ŽOK Bimal Jedinstvo

OK Kula Gradačac

02/11/2022 - 17:00

Sportska dvorana Mirsad Hurić

02/11/2022 - 17:00

02/11/2022 - 17:00

OK Goražde

3 - 1

ŽOK Igman

Jakiša Zdravko
Kozić Nikola

02/11/2022 - 17:00

3 - 1

OK Goražde

ŽOK Igman

02/11/2022 - 18:00

SPC Peki

02/11/2022 - 18:00

02/11/2022 - 18:00

ŽOK Jahorina

3 - 0

SOK Mostar

Čolić Miroslav
Kološ Adnan

02/11/2022 - 18:00

3 - 0

ŽOK Jahorina

SOK Mostar

02/11/2022 - 18:00

JU KSC Gacko

02/11/2022 - 18:00

02/11/2022 - 18:00

ŽOK Gacko

0 - 3

UOK Banja Luka Volej

Ilić Miodrag
Abadžija Adnan

02/11/2022 - 18:00

0 - 3

ŽOK Gacko

UOK Banja Luka Volej

02/11/2022 - 19:00

SKPC Mejdan

02/11/2022 - 19:00

02/11/2022 - 19:00

OK Sloboda

3 - 0

ŽOK Borac

Mujkić Medin
Pecikoza Predrag

02/11/2022 - 19:00

3 - 0

OK Sloboda

ŽOK Borac



6.KOLO

04/11/2022 - 19:00

KSC Sabit Hadžić Ilidža

04/11/2022 - 19:00

04/11/2022 - 19:00

ŽOK Igman

0 - 3

ŽOK Gacko

Ovuka Siniša
Jakiša Zdravko

04/11/2022 - 19:00

0 - 3

ŽOK Igman

ŽOK Gacko

05/11/2022 - 15:00

SD Centar

05/11/2022 - 15:00

05/11/2022 - 15:00

ŽOK Borac

1 - 3

OK Goražde

Smolić Davor
Lolić Admir

05/11/2022 - 15:00

1 - 3

ŽOK Borac

OK Goražde

05/11/2022 - 18:00

SD Bijeli Brijeg

05/11/2022 - 18:00

05/11/2022 - 18:00

SOK Mostar

3 - 0

OK Kula Gradačac

Mujkić Armin
Ilić Miodrag

05/11/2022 - 18:00

3 - 0

SOK Mostar

OK Kula Gradačac

05/11/2022 - 18:00

SPC Peki

05/11/2022 - 18:00

05/11/2022 - 18:00

ŽOK Jahorina

0 - 3

OK Sloboda

Abadžija Adnan
Turanjanin Jovica

05/11/2022 - 18:00

0 - 3

ŽOK Jahorina

OK Sloboda

06/11/2022 - 13:00

Javna ustanova sportski centar BORIK

06/11/2022 - 13:00

06/11/2022 - 13:00

UOK Banja Luka Volej

0 - 3

ŽOK Bimal Jedinstvo

Cvijanović Srđan
Muslić Almir

06/11/2022 - 13:00

0 - 3

UOK Banja Luka Volej

ŽOK Bimal Jedinstvo



7.KOLO

11/11/2022 - 17:00

Gradačački Sajam

11/11/2022 - 17:00

11/11/2022 - 17:00

OK Kula Gradačac

0 - 3

UOK Banja Luka Volej

Smolić Davor
Nikolić Milan

11/11/2022 - 17:00

0 - 3

OK Kula Gradačac

UOK Banja Luka Volej

12/11/2022 - 18:00

JU KSC Gacko

12/11/2022 - 18:00

12/11/2022 - 18:00

ŽOK Gacko

3 - 0

ŽOK Borac

Begović Edin
Ilić Miodrag

12/11/2022 - 18:00

3 - 0

ŽOK Gacko

ŽOK Borac

12/11/2022 - 19:00

SKPC Mejdan

12/11/2022 - 19:00

12/11/2022 - 19:00

OK Sloboda

1 - 3

SOK Mostar

Turanjanin Jovica
Husejnović Jasmin

12/11/2022 - 19:00

1 - 3

OK Sloboda

SOK Mostar

12/11/2022 - 19:00

Sportska dvorana Mirsad Hurić

12/11/2022 - 19:00

12/11/2022 - 19:00

OK Goražde

3 - 1

ŽOK Jahorina

Hasanić Šefka
Čolić Miroslav

12/11/2022 - 19:00

3 - 1

OK Goražde

ŽOK Jahorina

12/11/2022 - 19:00

Magnet-JU Gimnazija

12/11/2022 - 19:00

12/11/2022 - 19:00

ŽOK Bimal Jedinstvo

3 - 1

ŽOK Igman

Abadžija Adnan
Cvijanović Srđan

12/11/2022 - 19:00

3 - 1

ŽOK Bimal Jedinstvo

ŽOK Igman



8.KOLO

18/11/2022 - 18:00

SPC Peki

18/11/2022 - 18:00

18/11/2022 - 18:00

ŽOK Jahorina

0 - 3

ŽOK Gacko

Pecikoza Predrag
Osmić Muris

18/11/2022 - 18:00

0 - 3

ŽOK Jahorina

ŽOK Gacko

19/11/2022 - 16:00

KSC Sabit Hadžić Ilidža

19/11/2022 - 16:00

19/11/2022 - 16:00

ŽOK Igman

3 - 0

OK Kula Gradačac

Husejnović Jasmin
Kuzmanović Slaviša

19/11/2022 - 16:00

3 - 0

ŽOK Igman

OK Kula Gradačac

19/11/2022 - 16:00

Javna ustanova sportski centar BORIK

19/11/2022 - 16:00

19/11/2022 - 16:00

ŽOK Borac

1 - 3

ŽOK Bimal Jedinstvo

Muslić Almir
Vidović Dijana

19/11/2022 - 16:00

1 - 3

ŽOK Borac

ŽOK Bimal Jedinstvo

19/11/2022 - 17:30

SKPC Mejdan

19/11/2022 - 17:30

19/11/2022 - 17:30

OK Sloboda

1 - 3

OK Goražde

Turanjanin Jovica
Hasanić Šefka

19/11/2022 - 17:30

1 - 3

OK Sloboda

OK Goražde

19/11/2022 - 19:00

SD Bijeli Brijeg

19/11/2022 - 19:00

19/11/2022 - 19:00

SOK Mostar

0 - 3

UOK Banja Luka Volej

Jakiša Zdravko
Čolić Miroslav

19/11/2022 - 19:00

0 - 3

SOK Mostar

UOK Banja Luka Volej



9.KOLO

03/12/2022 - 14:00

Javna ustanova sportski centar BORIK

03/12/2022 - 14:00

03/12/2022 - 14:00

UOK Banja Luka Volej

3 - 1

ŽOK Igman

Nikolić Milan
Muslić Almir

03/12/2022 - 14:00

3 - 1

UOK Banja Luka Volej

ŽOK Igman

03/12/2022 - 17:00

Sportska dvorana Mirsad Hurić

03/12/2022 - 17:00

03/12/2022 - 17:00

OK Goražde

3 - 0

SOK Mostar

Osmić Muris
Ilić Miodrag

03/12/2022 - 17:00

3 - 0

OK Goražde

SOK Mostar

03/12/2022 - 17:00

Gradačački Sajam

03/12/2022 - 17:00

03/12/2022 - 17:00

OK Kula Gradačac

3 - 1

ŽOK Borac

Cvijanović Srđan
Bašić Mirza

03/12/2022 - 17:00

3 - 1

OK Kula Gradačac

ŽOK Borac

03/12/2022 - 18:00

JU KSC Gacko

03/12/2022 - 18:00

03/12/2022 - 18:00

ŽOK Gacko

3 - 2

OK Sloboda

Kozić Nikola
Husejnović Jasmin

03/12/2022 - 18:00

3 - 2

ŽOK Gacko

OK Sloboda

03/12/2022 - 18:00

Magnet-JU Gimnazija

03/12/2022 - 18:00

03/12/2022 - 18:00

ŽOK Bimal Jedinstvo

3 - 0

ŽOK Jahorina

Hasanić Šefka
Kuzmanović Slaviša

03/12/2022 - 18:00

3 - 0

ŽOK Bimal Jedinstvo

ŽOK Jahorina



10.KOLO

06/12/2022 - 19:00

Javna ustanova sportski centar BORIK

06/12/2022 - 19:00

06/12/2022 - 19:00

UOK Banja Luka Volej

3 - 0

ŽOK Borac

Mujkić Medin
Pecikoza Predrag

06/12/2022 - 19:00

3 - 0

UOK Banja Luka Volej

ŽOK Borac

07/12/2022 - 18:00

SD Bijeli Brijeg

07/12/2022 - 18:00

07/12/2022 - 18:00

SOK Mostar

0 - 3

ŽOK Igman

Hasanić Šefka
Ilić Miodrag

07/12/2022 - 18:00

0 - 3

SOK Mostar

ŽOK Igman

07/12/2022 - 18:00

Magnet-JU Gimnazija

07/12/2022 - 18:00

07/12/2022 - 18:00

ŽOK Bimal Jedinstvo

3 - 0

OK Sloboda

Turanjanin Jovica
Smolić Davor

07/12/2022 - 18:00

3 - 0

ŽOK Bimal Jedinstvo

OK Sloboda