Premijer Liga za Žene OSBiH

PLŽ


ŽOK Bimal Jedinstvo


UOK Banja Luka Volej

 
 

ŽOK Gacko

Premijer Liga Žene Premijer Liga Žene Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

ŽOK Bimal Jedinstvo

53

18

18

0

54

3

1407

842

16

1

1

0

0

0

18.00

1.671

-

UOK Banja Luka Volej

42

18

14

4

46

19

1503

1213

8

5

1

1

2

1

2.42

1.239

-

ŽOK Gacko

41

18

13

5

44

21

1482

1322

7

6

0

2

1

2

2.10

1.121

-

SOK Mostar

34

18

12

6

37

25

1355

1342

7

3

2

0

1

5

1.48

1.010

-

ŽOK Jahorina

27

18

9

9

32

34

1363

1424

4

3

2

2

1

6

0.94

0.957

-

OK Sloboda

19

18

5

13

26

40

1328

1467

4

1

0

4

3

6

0.65

0.905

-

OK Goražde

18

18

7

11

26

41

1374

1497

2

2

3

0

5

6

0.63

0.918

-

ŽOK Igman

16

18

5

13

25

44

1361

1504

2

1

2

3

4

6

0.57

0.905

-

OK Kula Gradačac

12

18

4

14

19

48

1280

1527

0

2

2

2

3

9

0.40

0.838

-

ŽOK Smeč

8

18

3

15

15

49

1189

1504

1

0

2

1

4

10

0.31

0.791

-




Premijer Liga Žene Premijer Liga Žene Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Premijer Liga Žene

Guest Team

OK Gora

OK Jaho

OK Kula

OK Slob

SOK Mos

UOK Ban

ŽOK Bim

ŽOK Gac

ŽOK Igm

ŽOK Sme

Home Team

OK Goražde (OK Gora)

0 - 3

3 - 1

1 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 1

ŽOK Jahorina (OK Jaho)

2 - 3

3 - 0

3 - 2

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 1

OK Kula Gradačac (OK Kula)

3 - 1

3 - 2

3 - 2

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

2 - 3

OK Sloboda (OK Slob)

2 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 0

SOK Mostar (SOK Mos)

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 0

0 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 0

UOK Banja Luka Volej (UOK Ban)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 0

ŽOK Bimal Jedinstvo (ŽOK Bim)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

ŽOK Gacko (ŽOK Gac)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 1

0 - 3

3 - 0

3 - 0

ŽOK Igman (ŽOK Igm)

0 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 0

2 - 3

2 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 2

ŽOK Smeč (ŽOK Sme)

0 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 2

1 - 3

best scorer(points / sets)

#5

ElmaKarabegović 4.8(24/5)

#1

ElenaBabić 4(88/22)

#9

MarijaJaglučić 3.79(53/14)

#3

TinaUdovčić 3.67(11/3)

#11

JovanaKovačević 3.67(77/21)

best server(serve ace / sets)

#1

ElenaBabić 1.36(30/22)

#5

AdnaLelić 1(1/1)

#14

NatašaPavlović 0.89(8/9)

#6

BojanaMilidrag 0.83(5/6)

#11

JovanaKovačević 0.81(17/21)

best bloker(winning blocks / sets)

#12

AmelaHadžić 0.84(36/43)

#3

FazilaĐuderija 0.74(32/43)

#11

JovanaKovačević 0.71(15/21)

#15

Ela Klopić 0.71(24/34)

#18

NikolinaAšćerić 0.68(13/19)

best scorer(points)

#2

MilicaŠorak 125

#5

MirhaKarović 117

#1

NastjaIlić 112

#3

IvanaPlečić 105

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#11

MateaVujičić 94%(15/16)

#14

KatarinaPopović 70%(51/73)

#12

MilicaIvković 69%(123/178)

#3

DejanaBoljanović 67%(73/109)

#5

TamaraVitković 63%(86/137)

attack - excellent %spike point / all spikes

#11

AnaZubac 61%(34/56)

#6

TijanaAdžić 58%(47/81)

#11

JovanaKovačević 56%(45/80)

#10

NikolinaKlačar 56%(10/18)

#3

IvanaPlečić 50%(80/160)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Babić E.
(ŽOK Bimal Jedinstvo)
MIDDLE B. 2  
Ašćerić N.
(UOK Banja Luka Volej)
SPIKER 1  
Plečić I.
(SOK Mostar)

SPIKER 2  
Vitković T.
(ŽOK Gacko)
MIDDLE B. 1  
Kovačević ..J.
(UOK Banja Luka Volej)
SETTER 1  
Vukoje I.
(BJB)
LIBERO 1  
Vujičić M.
(ŽOK Bimal Jedinstvo)
  • LIBERO 2  
    Popović K.
    (ŽOK Bimal Jedinstvo)
  • SETTER 2  
    Hadžić A.
    (BJB)
  • MIDDLE B. 3  
    Džordžaljević .D.
    (OK Sloboda)
  • MIDDLE B. 4  
    Milidrag B.
    (ŽOK Jahorina)
  • OPPOSITE 2  
    Pavlović N.
    (ŽOK Jahorina)
  • SPIKER 3  
    Džida V.
    (OK Goražde)
  • SPIKER 4  
    Šorak M.
    (UOK Banja Luka Volej)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Babić E.
(ŽOK Bimal Jedinstvo)
MIDDLE B. 2  
Ašćerić N.
(UOK Banja Luka Volej)
SPIKER 1  
Plečić I.
(SOK Mostar)

SPIKER 2  
Vitković T.
(ŽOK Gacko)
MIDDLE B. 1  
Kovačević ..J.
(UOK Banja Luka Volej)
SETTER 1  
Vukoje I.
(BJB)
LIBERO 1  
Vujičić M.
(ŽOK Bimal Jedinstvo)
  • LIBERO 2  
    Popović K.
    (ŽOK Bimal Jedinstvo)
  • SETTER 2  
    Hadžić A.
    (BJB)
  • MIDDLE B. 3  
    Džordžaljević .D.
    (OK Sloboda)
  • MIDDLE B. 4  
    Milidrag B.
    (ŽOK Jahorina)
  • OPPOSITE 2  
    Pavlović N.
    (ŽOK Jahorina)
  • SPIKER 3  
    Džida V.
    (OK Goražde)
  • SPIKER 4  
    Šorak M.
    (UOK Banja Luka Volej)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Babić E.
(ŽOK Bimal Jedinstvo)
MIDDLE B. 2  
Ašćerić N.
(UOK Banja Luka Volej)
SPIKER 1  
Plečić I.
(SOK Mostar)

SPIKER 2  
Vitković T.
(ŽOK Gacko)
MIDDLE B. 1  
Kovačević ..J.
(UOK Banja Luka Volej)
SETTER 1  
Vukoje I.
(BJB)
LIBERO 1  
Vujičić M.
(ŽOK Bimal Jedinstvo)
LIBERO 2  
Popović K.
(ŽOK Bimal Jedinstvo)
SETTER 2  
Hadžić A.
(BJB)
MIDDLE B. 3  
Džordžaljević .D.
(OK Sloboda)
SPIKER 3  
Džida V.
(OK Goražde)
MIDDLE B. 4  
Milidrag B.
(ŽOK Jahorina)
SPIKER 4  
Šorak M.
(UOK Banja Luka Volej)
OPPOSITE 2  
Pavlović N.
(ŽOK Jahorina)